Kategorijos

Naujienlaiškis

APMOKĖJIMAS IR GARANTIJA

Prekes galima apmokėti šiais būdais:
  • Per BankLink Paysera (gausite visus prieinamus jūsų šalyje apmokėjimo variantus)
  • Kortelėmis Visa/MasterCard


Pristatymo laikas, kaina ir kitos sąlygos priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Pasirinkdamas pristatymo būdą pirkėjas patvirtina, kad yra susipažinęs ir sutinka su pasirinktos pristatymo tarnybos sąlygomis, kaina ir pristatymo laiku. 

Garantijos sąlygos atitinka veikiančius Lietuvos Respublikos teisės aktus. Kokybės garantiją nustato prekės pardavėjas.
 

PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

Įsigytas prekes pristatysime nurodytu adresu šiais būdais:
  • Omniva
  • Lietuvos paštas


Prekės yra išsiunčiamos gavus apmokėjimą. 


Pristatymo laikas, kaina priklauso yra nurodyti konkrečios prekės kortelėje. Pasirinkdamas pristatymo būdą pirkėjas patvirtina, kad yra susipažinęs ir sutinka su pasirinktos pristatymo tarnybos sąlygomis, kaina ir pristatymo laiku. Prekės yra grąžinamos dviem atvejais:
  • Tuo atveju, jeigu pirkėjui nepatiko prekės forma, dydis, spalva arba modelis
  • Tuo atveju, jeigu pirkėjas įsigijo prekę su gamybiniu broku, kuris buvo rastas po prekės įsigijimo

Priklausomai nuo grąžinimo priežasties, taikomi šie terminai:
  • Dėl asmeninių priežasčių – 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo dienos (pristatymo atveju – 14 nuo prekės gavimo dienos) su sąlyga, kad prekė neprarado prekinės išvaizdos

Galimas atvejis, kad įsigijęs prekę, pirkėjas pastebėjo defektą (apie kurį nebuvo informuotas įsigydamas prekę). Tokiu atveju taikomi grąžinimo dėl asmeninių priežasčių terminai (14 kalendorinių dienų), tačiau pardavėjas, užuot grąžinęs pinigus, gali pasiūlyti pirkėjui nuolaidą, nemokamai pašalinti defektą arba pakeisti prekę su defektu tinkamos kokybės preke.

Grąžinimas yra galimas tik pateikus patvirtinantį pirkimo-pardavimo sutartį dokumentą (pirkimo čekį arba, atsiskaitant banko kortele, banko pirkimo pažymą).

Visas susijusias su grąžinimu išlaidas (taip pat – pristatymo išlaidos) padengia pirkėjas.
 

Privatumo politika

 
1. DUOMENŲ SAUGUMAS

Tinklalapio Administracija negali perduoti arba atskleisti informaciją, pateiktą Vartotojui užsiregistravus arba naudojantis Tinklalapiu, tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, aprašytus šalies, kurios teritorijoje Vartotojas vykdo savo veiklą, įstatymuose.

2. ASMENINĖS INFORMACIJOS GAVIMAS

Registruodamasis Tinklalapyje Vartotojas privalo pateikti asmeninę informaciją. Pateiktiems duomenims patikrinti Tinklalapio Administracija pasilieka teisę pareikalauti tapatybės įrodymų prijungties (online) ar atjungties (offline) režimu.

3. ASMENINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS

Administracija panaudoja asmeninę Vartotojo informaciją aptarnaudama Vartotojus ir gerindama paslaugų kokybę. Asmeninės informacijos dalis gali būti pateikta bankui arba mokėjimo sistemai tuo atveju, kai informacijos pateikimas yra reikalingas pinigų pervedimui įvykdyti toje mokėjimo sistemoje, kuria Vartotojui siūloma naudotis.

Administracija deda visas pastangas, kad apsaugotų konfidencialius Vartotojo duomenis. Asmeninė informacija gali būti atskleista atvejais, aprašytais įstatymuose, arba Administracijai nusprendus įvykdyti tokio pobūdžio veiksmus užtikrinti juridines procedūras, teismo sprendimą arba teisinį procesą, reikalingus Vartotojui ir Administracijai tarpininkaujant. Kitais atvejais Vartotojo Administracijai perduodama informacija jokiomis sąlygomis neatskleidžiama tretiesiems asmenims.

4. ASMENINĖS INFORMACIJOS KONTROLĖ

Asmeninei informacijai kontroliuoti Tinklalapyje naudojamas asmeninių duomenų patvirtinimo (verifikacijos) mechanizmas. Atsakomybė už bet kokių nepatikimų ir/ar neatitinkančių tikrovės duomenų pateikimą tenka Vartotojui. Tais atvejais, jei duomenys pasikeitė, Vartotojas privalo ištaisyti juos sistemoje savarankiškai arba susisiekti su technine pagalba paprašius pakoreguoti informaciją.

5. SAUGUMAS

Tinklalapio Administracija užtikrina Vartotojo paskyros saugumą nuo nesankcionuotos prieigos. Vartotojo vardas, pavardė, asmeninis numeris, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir tiksli gyvenvietė yra griežtai konfidencialūs.

6. PRANEŠIMAI APIE PAKEITIMUS

Administracija pasilieka teisę įtraukti Konfidencialumo politikos pakeitimus be papildomų pranešimų apie juos. Nauji pakeitimas įsigalioja juos įtraukus. Vartotojai gali savarankiškai stebėti Konfidencialumo politikos pakeitimus.
 

Nemokamas pristatimas