• Sumažinta kaina
Patalynės komplektai
  • Patalynės komplektai

Paskutinis dydis. Satino patalynės komplektas Forest Moss

53,89 EUR
37,72 EUR Sutaupote 30%
Pristatymas 1-2 darbo dienos

100% aukštos kokybės medvilnės satinas
Oxford stiliaus pagalvėlės
Užvalkalai su užtrauktukais
Apdirbtas antipilingo technologija

Papildomai galite užsisakyti
Paklodę čia
Pagalvėlių užvalkaliukus čia


Šiam modeliui puikiai tinka papildomai
pagalvėlių užvalkalai WATERCOLOR ir PARADISE GARDEN bei paklodės WATERCOLOR ir PARADISE GARDEN


SVARBU
. Patalynės komplektai: 140x200cm, 140x220cm, 145x215cm, 150x210cm, turi tik 1 užvalkaliuką pagalvei. Visi kiti komplektuojami su 2 užvalkaliukais.

Išmatavimai
Pagalvėlės
Kiekis
Pristatymas 1-2 darbo dienos

 

Kokybės garantija

 

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 45€

 

30 dienų grąžinimo garantija

SVARBU. Patalynės komplektas, kurio užvalkalas skirtas viengulei antklodei (140x200cm, 140x220cm, 145x215cm, 150x210cm), turi tik 1 užvalkaliuką pagalvei. Visi kiti komplektuojami su 2 užvalkaliukais.

Patalynės komplektas pagamintas iš 100 % aukštos kokybės satininio medvilnės audinio. Jis yra lengvas, švelnus, malonus bei naudojant specifines audinių verpimo technologijas išgaunamas labai tvirtas, ilgaamžis ir vienas atspariausių blukimui audinių.
Užvalkalai yra siuvami iš 100 proc. medvilnės satininio audinio, kuris papildomai yra apdirbtas „butter finishing“ (sviestuotas paviršius) technologija. Ši technologija gaminiams suteikia viliojančio žvilgesio ir gundančio švelnumo.

APIE SATINO AUDINĮ
Satinas – tai prabangus, labai minkštas, švelnus ir tankus ilgapluoštės 100 proc.medvilnės audinys, kurį ypač malonu liesti. Jis gerai skalbiasi, lengvai prižiūrimas, audinio medžiaga greitai džiūsta.
Satinas yra praktiškas tuo, kad yra patvarus ir ilgaamžis, atsparus dėvėjimuisi audinys, net ir po daugelio skalbimų gerai išsaugo medžiagos spalvą bei lengvai lyginasi.

 

Pageidaujate kitokių užvalkalų/paklodžių dydžių nei mes siūlome? Susisiekite su mumis ir per kelias dienas juos pagaminsime!

Pastaba. Nepamirškite! Jeigu specialiai pasiūta patalynė yra kokybiška, jos grąžinti negalima.

 

 Oeko-Teks 100 standartas


Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.
Pagal šį standartą yra tikrinami šie tekstilės gaminių ekologiniai rodikliai: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai bei nudažymo atsparumai įvairiems gaminių nešiojimo poveikiams.


PRIEŽIŪRA:

Skalbti 40°C (••)
Nebalinti (X)
Lyginti vidutine temperatūra (••)
Nevalyti sausai
Džiovinti žemoje temperatūroje

VSLT002
1 Vienetas

Charakteristikos

Sudėtis
Satinas

Jums taip pat gali patikti